від 08 вересня 2014 року № 242

від 08 вересня 2014 року        № 242

Про внесення змін до розпорядження голови Іванківської райдержадміністрації від 15 серпня 2014 року № 227«Про забезпечення  населення, підприємств, установ та організацій Іванківського району природним газом до кінця опалювального сезону 2014/2015 року»

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 09 липня 2014 року №296 «Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/2015 року», розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 01 серпня 2014 року №244 «Про створення Антикризового енергетичного штабу Київської області» та протоколу №1 від 05.08.2014 засідання Антикризового енергетичного штабу Київської області та розпорядження № 255 від 12.08.2014 року «Про забезпечення  населення, підприємств, установ та організацій Київської області природним газом до кінця опалювального сезону 2014/2015 року»:

1.Внести зміни до пункту 1 розпорядження  голови Іванківської райдержадміністрації від 15 серпня 2014 року № 227 «Про забезпечення  населення, підприємств, установ та організацій Іванківського району природним газом до кінця опалювального сезону 2014/2015 року»  та викласти його в новій редакції:

«Затвердити з 01 серпня 2014 року розподіл місячних обсягів природного газу у розрізі населених пунктів Іванківського району та у розрізі споживачів для потреб бюджетних установ і організацій, теплогенеруючих та теплопостачальних організацій, промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання на період з 01 серпня 2014 року до 31 березня 2015 року додаються».

2.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації О.В. Жданова.

Голова адміністрації                           Ю.Ф. Мосієнко