від 09 вересня 2014 року № 245

від 09 вересня 2014 року        № 245

Про створення міжвідомчої комісії з координації дій, щодо посилення громадського правопорядку в місцях перебування дітей та учнівської молоді району

Відповідно до статей 13, 28, 41, пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання  доручення Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2014 року № 31890/1-14,  доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 05 вересня 2014 року № 72-1 «Щодо утворення міжвідомчих комісій» та з метою посилення громадського порядку в місцях перебування дітей, учнівської молоді (дошкільні, загальноосвітні та позашкільний навчальні заклади):

1. Створити районну міжвідомчу комісію з координації дій, щодо посилення громадського правопорядку в місцях перебування  дітей та учнівської молоді.

2. Затвердити склад районної  міжвідомчої комісії з координації дій, щодо посилення громадського правопорядку (далі - Комісія), що додається.

3. Віднести до компетенції Комісії координацію роботи у сфері посилення  громадського правопорядку у місцях перебування  дітей та учнівської молоді району (дошкільних, загальноосвітніх та позашкільного навчальних закладів), узгодження дій відповідних районних комісій і оперативне інформування силових та інших структур у разі виникнення екстремістських і терористичних загроз.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови  адміністрації Глитня І.О.

Голова адміністрації                                    Ю.Ф.Мосієнко