Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад
Громадська рада

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

від 16 вересня 2014 року № 252

ІВАНКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

 

від 16 вересня 2014 року        № 252

 

смт Іванків

 

 

Про утворення районної мобільної  робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах

 

 Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», листа Міністерства соціальної політики України від 12.08.2014 року № 9021/0/14-1456 «Про забезпечення соціальної роботи із вразливими сім’ями та дітьми» та на виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 02.09.2014 року № 69-1 та з метою забезпечення надання якісних соціальних послуг сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах: 

 

          1. Утворити районну мобільну робочу групу з надання практичної допомоги  сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах у складі згідно з додатком.

 

         2. Районній мобільній  робочій групі забезпечити щомісячні виїзди в сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

 

3. Зобов’язати районні мобільні групи:

 

3.1 детально вивчати ситуацію у Іванківському районі, визначати сім’ї, які потребують особливої уваги та термінової допомоги, відвідувати їх за місцем проживання, колегіально приймати рішення щодо виходу родин з кризової ситуації, залучати недержавні організації, фізичних осіб, волонтерів тощо;

3.2 за результатами виїздів подавати доповідні записки у яких зазначати становище справ у громаді та перелік конкретних заходів щодо виходу сімей із кризи, описову інформацію з фотоматеріалами голові райдержадміністрацій через службу у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

                  

        4. За підсумками розгляду доповідної записки готувати відповідні доручення з чіткими завданнями для кожної родини та терміном виконання.                                                                

 

        5. Забезпечити надання районними мобільними групами адресних соціальних послуг сім’ям, особливо дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

6. Щодо результатів роботи районної мобільної групи надати узагальнену інформацію службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації щомісяця до 01 числа наступного періоду.

 

         7.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Голова адміністрації           Ю.Ф.Мосієнко