від 29 вересня 2014 року № 265

від  29 вересня 2014 року        № 265

Про затвердження технічної  документації із землеустрою
та передачу земельних ділянок у власність

Відповідно до п. «ж» ст. 17, ст.186 Земельного кодексу України, Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.ст.13,21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та розглянувши заяву:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства  взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) земельні ділянки (рілля)  та (сіножаті), розташовані за межами населених пунктів на території.

2. Передати у власність для ведення особистого селянського господарства земельну ділянку, які розташовані за межами населених пунктів.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови адміністрації  Жданова О.В.

Голова адміністрації                                  Ю.Ф.Мосієнко