Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад
Громадська рада

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОРЯДКУ ОТРИМАННЯ ПОСВІДЧЕННЯ УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ ОСОБАМИ, ЯКІ ЗАХИЩАЛИ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ І БРАЛИ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ ЧИ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ЇЇ ПРОВЕДЕННЯ

РОЗ’ЯСНЕННЯ
ЩОДО ПОРЯДКУ ОТРИМАННЯ ПОСВІДЧЕННЯ УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ ОСОБАМИ, ЯКІ ЗАХИЩАЛИ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ ТА ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ І БРАЛИ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ ЧИ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ її ПРОВЕДЕННЯ

1.Посвідчення учасника бойових дій і відповідний нагрудний знак видаються особам, яким надано статус учасника бойових дій.

2.    Підставою для отримання статусу учасника бойових дій є:

-    для військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, працівників МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС - документи про безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, направлення (прибуття) у відрядження до районів проведення антитерористичної операції, їх перебування в таких районах з метою виконання завдань із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України шляхом безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення (витяги з наказів, директив, розпоряджень, посвідчень про відрядження, журналів бойових дій, бойових донесень, дислокацій, книг нарядів, графіків несення служби, звітів, зведень, донесень, матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень);

-    для працівників підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення - документи про безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення або направлення (прибуття) у відрядження для безпосередньої участі в антитерористичній операції в районах її проведення (витяги з наказів, розпоряджень, посвідчень про відрядження, книг нарядів, матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень), а також документи, що були підставою для прийняття керівниками підприємств, установ, організацій рішення про направлення осіб у таке відрядження.

3.     Первинний розгляд документів, які є підставою для надання статусу учасника бойових дій здійснюють:

а) відомчі комісії з розгляду питань про встановлення статусу учасника бойових дій, які створені в Міноборони, МВС, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Адміністрації Держприкордонслужби, Адміністрації Держспецтрансслужби, Управління державної охорони, Адміністрації Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, - стосовно військовослужбовців (резервістів,          військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, працівників МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС відповідно.

Документи на відомчі комісії подають командири (начальники) військових частин (органів, підрозділів) або інші керівники установ, закладів у місячний строк після завершення особами виконання завдань антитерористичної операції.

У разі неподання командиром (начальником) військової частини (органу, підрозділу) або іншим керівником установи, закладу до відомчої комісії документів, необхідних для надання статусу учасника бойових дій, особа може самостійно звернутися до відповідної відомчої комісії.

Відомчі комісії вивчають документи і подають їх на розглядміжвідомчої комісії, яка утворюється Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі - міжвідомча комісія), а в разі відсутності підстав, які підтверджуються документами, повертають їх до військових частин (органів, підрозділів), установ, закладів з метою подальшого доопрацювання.

б) міжвідомча комісія стосовно працівників підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення.

Керівники зазначених підприємств, установ, організацій у місячний строк після завершення особами виконання завдань антитерористичної операції подають документи безпосередньо на міжвідомчу комісію.

У разі неподання керівником підприємства, установи, організації до міжвідомчої комісії документів, необхідних для надання статусу учасника бойових дій, особа може самостійно звернутися до міжвідомчої комісії.

4.  Остаточне рішення про надання статусу учасника бойових дій приймається міжвідомчою комісією.

Міжвідомча комісія розглядає документи, надіслані відомчими комісіями та керівниками підприємств, установ, організацій, і в разі потреби заслуховує пояснення осіб, стосовно яких вони подані, свідків, представників державних органів та в місячний строк з дня надходження документів приймає рішення щодо надання статусу учасника бойових дій, про що інформує відомчі комісії, керівників підприємств, установ, організацій та органи соціального захисту населення за місцем реєстрації особи, якій встановлено статус учасника бойових дій.

               5.   Посвідчення учасника бойових дій і відповідний нагрудний знак видаються:

а) військовослужбовцям (резервістам, військовозобов’язаним) та працівникам Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, особам рядового і начальницького складу, військовослужбовцям, працівникам МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС -органами Міноборони, МВС, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Адміністрації Держприкордонслужби,                Адміністрації               Держспецтрансслужби, Управління державної охорони. Адміністрації Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтСвідповідно.

б)  працівникам підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, - органами соціального захисту населення за місцем їх реєстрації.

 

Міжвідомча комісія:

2 жовтня 2014 року відповідним наказом Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО була утворена міжвідомча комісія з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій. У відповідному наказі також визначено її склад.

Формою роботи комісії є засідання, які проводяться за адресою: провулок Музейний, 12, м. Київ, 01001, контактний телефон (044) 281-08-54.

Контактні дані відомчих комісій

Міністерство оборона України

Адреса для листування

03168, м. Київ, пр-кт Повітрофлотський, 6

Міністерство внутрішніх справ (МВС)

Центральна комісія МВС з розгляду питань повязаних з установленням статусу учасника бойових дій Контактні дані:

01024 вул. Академіка Богомольця 10, м.Київ Секретар комісії Дзюба Вадим Георгійович 2547851 Слотвінська Олена Мічеславівна 2561175

Прийом документів здійснюється через Департамент режимно-секретного та документального забезпечення МВС

Служба зовнішньої розвідки України

Комісія з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій Контактні дані:

Секретар комісії Стульніков Андрій Вікторович 4816209 Міністерство інфраструктури України

Комісія з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій Контактні дані:

01135 м. Київ просперт Перемоги, 14, кімната 805 Контактний телефон 044 3514156

Адміністрація державно ї спеціальної служби транспорту

Створено комісію з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій. Контактні дані:

02094, м. Київ, вул. Магнітогорська, 5. тел.(044)2928314admindsstatdsst.gov.ua

Контактна особа — секретар комісії полковник Іскрик Михайло Сергійович. Тел. 292-55-75

Державна пенітенціарна служба України

Комісія з питань розгляд)' матеріалів про визнання учасниками бойових дій. вул. Мельникова 81, м. Київ. 04050.

Відповідальний виконавець Троян Л.М. тел. 2073458

На сайті ДПтСУ є створено окремий розділ «Соціальний захист учасників АТО»

Управління державної охорони України

Комісія з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій. м. Київ вул. Садова 1/14 кабінет 24, контактний телефон 254-04-56.

Працює щоденно з понеділка по пятницю з 9.00 до 18.00 Відповідальна особа Телегін Максим Володмирович

Державна прикордонна служба України

Комісія з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій. 01601, м.Київ -601, вул. Володимнрська 26

Секретар комісії полковник Грахов Володимир Альбертович. Тел. (044) 5276274