Розпорядження про проведення у Іванкіській районній державній адміністрації перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Про проведення у Іванківській районній державній адміністрації перевірки, передбаченої  Законом України «Про очищення  влади»

Про внесення змін до пп.1.2. п.1 розпорядження виконуючого обов’язки голови Іванківської районної державної адміністрації від 11.03.2015 року № 67 «Про проведення у Іванківській районній державній адміністрації перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»