Положення про помічників депутата

VI   скликання

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Про затвердження Положення про помічника-консультанта

депутата Іванківської районної ради та Опису посвідчення помічника-консультанта депутата районної ради

Відповідно до пункту 35 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та частини 3 статті 29-1 розділу III Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку,  районна рада вирішила:

1. Затвердити Положення про помічника-консультанта депутата Іванківської районної ради, згідно з додатком 1.

2. Затвердити Опис посвідчення помічника-консультанта депутата районної ради, згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.

Голова ради                                М.І. Костюченко

05 серпня 2011 року