УВАГА!

Постанова КМУ №65 від 01.03.2016 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» втратила чинність!!!

З 20.10.2016 вступає в дію постанова КМУ №710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів».

Органам місцевого самоврядування затвердити заходи щодо ефективного та раціонального використання бюджетних коштів з урахуванням заходів затверджених вищезазначеною постановою.

Управління Державної казначейської

служби України в Іванківському

районі Київської області

Управління Державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області повідомляє про набрання чинності з 12 липня 2016 року наказу Міністерства фінансів України від 01.06.2016 р. № 520 «Про затвердження змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.06.2016 р. за № 879/29009.

Зміни відбулися в Додатках до Порядку, а саме:

-      Додаток 6 «Заява про відкриття рахунків»

-      Додаток 11 «Заява про закриття рахунків»

-      Додаток 8 «Перелік рахунків».

ДО УВАГИ РОЗПОРЯДНИКІВ КОШТІВ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ!

Графік здачі звітності

34.

Фонд комунального майна

xx

КЗ ІРР «Іванківський ЦПМСД»

СМСЧ № 16 МОЗУ

хх

Додатково повідомляємо, що форми звітності не змінились.

Відповідно до листа Міністерства фінансів України від 13.07.2016р №31-29020-09-5/20214 при проведенні платежів за програмою 3511150 "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепловодопостачання і водовідведення, квартиної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот"  до органів Казначейства не подаються електронні реєстри , передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016р. №151 , оскільки розрахунки по вищевказаній програмі здійснюються у не грошовій формі.

Напоминання для всіх замовників:  З  1 серпня 2016р вводиться в дію ЗУ “Про публічні кошти” від 25.12.2015р №922-VIII

Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів

Починаючи з 01.07.2016р для перерахування коштів на здійснення соціальних виплат установи, які здійснюють такі виплати, подають до органів Казначейства платіжні доручення разом з реєстром виплат у електронному вигляді за формою згідно з додатком 1 та зведеним реєстром виплат у паперовому вигляді за формою згідно з додатком 3   відповідно до Порядку взаємодії Міністерства фінансів, органів Державної казначейської служби та установ, які здійснюють виплати пільг, субсидій, інших соціальних виплат, який  затверджений Постановою КМУ від 18.02.2016р №151.

Виплата заробітної плати за оновленим     Порядком казначейського обслуговування.

Управління  Державної казначейської служби України в Іванківському районі повідомляє розпорядників коштів місцевих бюджетів про зміни у порядку заповнення реєстрів бюджетних та бюджетних фінансових зобов’язань та перелік документів, що подаються до органів Казначейства при отриманні готівки.

З 29.04.20016р  відповідно  до наказу Мінфіну від 25.03.2016р №387 (далі наказ №387)  набули чинності  чергові  зміни до двох документів:

-   Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України від 01.03.2012р №309

-        Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами від 24.12.2012 №1407 (далі Порядок 1407).

Правила застосування та складання заявки розпорядниками місцевих бюджетів регулюються гл.13 Порядку казначейского обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Мінфіну від 23.08.2012р № 938 з посиланням на розділ ХІІ Порядку 1407.   У разі виплати заробітної плати працівникам, стипендій, допомоги, видатків на службове відрядження та інших коштів, які не можуть бути здійснені  в безготівковій   формі, документом, що підтверджує факт узяття бюджетного зобов’язання, є заявка на видачу готівки (Додаток 34 до Порядку №1407). Її дата та номер проставляється у графах «Дані бюджетного зобов’язання».   Відповідно наказу №387 змінено порядок, назву, і форму заявки на видачу готівки. Відтепер заявка подається до органів казначейства виключно у разі отримання розпорядником  готівки за чеком.

При застосуванні системи безготівкової виплати заробітної плати бюджетні кошти перераховуються (за згодою працівників) на поточні рахунки, відкриті в банках, відповідно до платіжних доручень. При цьому заявка до органів Казначейства не подається.