Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад
Громадська рада

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

ПРОЕКТ Розпорядження

ПРОЕКТ

 

 

 

IВАНКIВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Київської області

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

__________                                    смт Іванків                                            _________

 

Про організацію проведення громадськихта інших робіт тимчасового характеру в 2014році в Іванківському районі

 

Відповідно до статті 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»,  постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 № 175 «Про Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» та з метою сприяння соціальному розвитку району, створення умов та реалізації права громадян на працю, а також максимального збільшення зайнятості населення та зменшення масштабів безробіття в районі, забезпечення соціальних гарантій громадян, які втратили роботу:

1.  Затвердити  перелік підприємств різних форм власності на яких будуть створені у 2014 році робочі місця для організації громадських та інших робіт тимчасового характеру для тимчасово незайнятого населення та безробітних Іванківського району, що додається.

2. Затвердити перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру для безробітних та інших категорій осіб на 2014 рік,  які мають

суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади та сприяють їх соціальному розвитку, що додається.

3. Структурним підрозділам райдержадміністрації, селищному, сільським головам, керівникам підприємств, організацій та установ району забезпечити при потребі, звернення до Іванківського районного центру зайнятості, щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, відповідно до їх видів.

4. Рекомендувати Іванківському районному центру зайнятості укласти договори на проведення громадських робіт з підприємствами, установами, організаціями, які потребують залучення додаткової робочої сили, та здійснити направлення тимчасово незайнятих і безробітних громадян, за їх згодою, на громадські та інші роботи тимчасового характеру.

5. Фінансування організації громадських робіт здійснити за рахунок коштів місцевих бюджетів, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел. У разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт фінансування організації таких робіт здійснюватиметься пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

6.  Відділу зв’язків  із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації (Фороща Т.В.) оприлюднити розпорядження у засобах масової інформації.

7. Дане розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації, з дня офіційного опублікування у друкованих засобах масової інформації.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Нестеренко Н.М.

 

Голова адміністрації                                                                       Ю.Ф. Мосієнко

Додатки1

Додатки2