Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад
Громадська рада

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

Інформація УСЗНПостановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 319 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі – Постанова) передбачено, що особам, які мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу, при призначенні субсидії враховується вартість плати за послуги без урахування пільг. У разі призначення таким особам житлової субсидії їм не нараховуються відповідні пільги.
У зв’язку з цим з травня 2016 року необхідно здійснити перерахунок діючих субсидій, які розраховувалися з урахуванням пільг.  

За дорученням Міністерства соціальної політики України від 07.07.2014              № 1297/19/93-14 інформуємо про розроблення буклету «Деякі види матеріального забезпечення, пільг, гарантій та послуг, встановлених законодавством для повнолітніх та неповнолітніх осіб з інвалідністю», з текстом якого пропонуємо ознайомитись.

 

 

Текст буклету в окремому файліbuklet

Законом від 28 грудня  2014 року внесено зміни  до окремих законів України, якими зокрема передбачено, що з 1 липня 2015 року пільги надаватимуть окремим громадянам України за умови, що сукупний дохід родини не перевищуватиме соціальної податкової пільги – 1710 гривень на місяць.


 

Управління СЗН Іванківської РДА повідомляє, що у відділі  з питань постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи надійшли санаторно –курортні путівки   

Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я» відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відкрила благодійну програму «Поліпшення житлових умов».

 

УРЯД ОБІЦЯВ – УРЯД ВИКОНАВ. Енергоощадні субсидіанти отримають грошову винагороду від держави

Одним із пріоритетних напрямків управління соціального захисту населення Іванківської РДА є забезпечення пільгових категорій громадян санаторно-курортним лікуванням

187_постанова_КМУ
854_постанова_КМУ
Постанова_КМУ_200_АТО_оздоровлення
Заклади_оздоровлення