Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад
Громадська рада

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

Оголошення РДА


 

на зайняття посади головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Іванківської районної державної адміністрації Київської області

УМОВИ проведення конкурсу

Розпорядження

Додаток 

Умови

проведення конкурсу

 на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату Іванківської районної державної адміністрації Київської області

Наказ
 Іванківської  районної державної адміністрації від 26.02.2018 № 1 од/н.


 

    
Умови

проведення конкурсу

 на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста юридичного відділу апарату Іванківської районної державної адміністрації Київської області

Наказ
Про оголошення конкурсу

Інформація щодо результатів конкурсу


                              

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльностіщо здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Іванківського району.

з перевезення пасажирів на приміському автобусному  маршруті  загального користування, що не виходять за межі території   Іванківського району

Перелік 
об’єктів  конкурсу  з  перевезення  пасажирів на приміських  автобусних  маршрутах  загального  користування, які віднесені  до  компетенції  Іванківської районної  державної  адміністрації

  Перелік  документів на участь у конкурсі автомобільний  перевізник подає відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» , додаткову інформацію  щодо умов проведення конкурсу Ви можете  07201, смт Іванків, вул. Івана Проскури, 7, кабінет № 15 (сектор економічного розвитку, торгівлі та промисловості) та на офіційному сайті Іванківської районної державної адміністрації за адресою: www.ivankiv-rda-rada.gov.ua (розділ «Підприємництво»). 

  Заяви на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, які віднесені до компетенції Іванківської районної державної адміністрації з 14.03.2018 до 03.04.2018 з  9.00 до 17.00 (крім суботи та неділі)за адресою: 07201, смт Іванків, вул. Івана Проскури, 7, кабінет № 15 (сектор економічного розвитку, торгівлі та промисловості райдержадміністрації).

  Засідання конкурсного комітету відбудеться  13 квітня 2018  року.  об 11 годині 00 хвилин. Реєстрація учасників з 10 години 00 хвилин. Проведення  конкурсу  відбудеться в залі засідань райдержадміністрації.

 

   Фінансування підготовки та проведення конкурсу здійснюється райдержадміністрацією за рахунок власних коштів.
    Телефон для довідок  з питань проведення конкурсу: (04591) 5-15-46 електрона адреса: ivankiv-ekonomika@ukr.net


                                    

Іванківська райдержадміністрація оголошує конкурс на визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

Умови конкурсу:

Наявність у підприємства (організації) фахівців у галузі автомобільного транспорту, матеріальних ресурсів та технологій.

Досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень.

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, проводять діяльність на ринку транспортних послуг, пов'язану з наданням послуг з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Для участі в конкурсі підприємство (організація) подає наступні документи:

Заяву на участь у конкурсі встановленого зразка.

Виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Копію Статуту (Положення) підприємства (організації).

Документи, які підтверджують відповідність підприємства (організації) кваліфікаційним вимогам:

- копії документів, що засвідчують кваліфікацію фахівців у галузі пасажирського автомобільного транспорту;

- опис матеріальних ресурсів та технологій, які передбачається використовувати для забезпечення функціонування робочого органу;

- документальне підтвердження наявності не менше як трирічного досвіду роботи з питань організації пасажирських перевезень.

Довідки, підписані керівником підприємства (організації) і головним бухгалтером, завірену печаткою, про відсутність заборгованості:

- по сплаті податків і зборів (обов’язкових платежів).                      Претендент подає документи у конверті, на якому зазначається його назва, адреса з поміткою «Заява на участь у конкурсі з  визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району».

Розпорядженням Іванківської районної державної адміністрації                  № 254/5/187 від 05 липня 2013 року затверджено «Умови конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу по перевезеннях пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Іванківського району» (зареєстроване в Іванківському міжрайонному управлінні юстиції 11 липня 2013 року за № 5/187).      Дані умови, а також інші документи та інформація, що стосується даного питання, розміщено на офіційному сайті РДА за адресою:rda-ivankiv@ukr.net (розділ «Регуляторна політика»).

Документи на участь у конкурсі  приймаються претендентами за адресою: 07201 смт Іванків, вул.І.Проскури, 7 кабінет № 15, контактний телефон:

(045) 5-15-46.  Графік  прийому документів: пн-чт. з 9-00 до 18-00 , п’ятниця з 9-00 до 17-00, обідня перерва з 13-00 до 14-00. Кінцевий строк  подачі документів до 26 березня 2018 року включно.

Конкурс відбудеться  30 березня  2018 року об 11 год. 00 хв. За адресою: 07201 смт Іванків, вул. І.Проскури,7зал засідань райдержадміністрації.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: 5-15-46.


                                      

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» та у зв’язку з вакантною посадою головного лікаря комунального закладу Іванківської районної ради «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Іванківська районна державна адміністрація повідомляє про початок формування складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаватидо Іванківської районної державної адміністрації протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення (до 15 березня 2018 року).

Контактна особа: Єгорова Ірина Олександрівна, 5-34-02

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


УВАГА!

Національним агентством України з питань державної служби оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”. Перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в Іванківській районній державній адміністрації буде проведено в березні - квітні 2018 року.

Конкурс проводиться з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Докладніше умови проведення Конкурсу викладені у Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 та в методичних рекомендаціях щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”, затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 21 лютого 2018 року № 49.

 

Контактна особа:Єгорова Ірина Олександрівна – начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації, тел. 5-34-02.

 

 

 

 У Іванківській центральній районній лікарні (Київська область, смт Іванків, вул. Поліська, 56) запроваджено послугу щодо прийому документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачі свідоцтв про народження безпосередньо у закладі охорони здоров’я, де приймаються пологи 

Прийом та видача документів здійснюється працівником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Іванківського міжрайонного управління юстиції у Київській області 

Юридична адреса відділу – 07201, 
Київська область,смт Іванків, вул.Івана Проскури,26

Елекронна адреса відділу – vcs@iv.ko.drsu.gov.ua
 Контактний телефон –(04591) 5-15-40