Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

Оголошення РДАПро проведення державної реєстрації потужностей, які здійснюють діяльність з виробництва та обігу харчових продуктів
Суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи – підприємці, фізичні особи), які провадять діяльність на будь – якій стадії виробництва та обігу харчових продуктів, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності. 
Відповідно до Порядку для державної реєстрації потужності оператору ринку необхідно подати Управлінню Держпродспоживслужби в Іванківському районі (смт.Іванків, вул.Київська, 8)  
заяву за встановленою формою.
Державна реєстрація потужності здійснюється безоплатно. 

У Іванківській центральній районній лікарні (Київська область, смт Іванків, вул. Поліська, 56) запроваджено послугу щодо прийому документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачі свідоцтв про народження безпосередньо у закладі охорони здоров’я, де приймаються пологи 

Прийом та видача документів здійснюється працівником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Іванківського міжрайонного управління юстиції у Київській області 

Юридична адреса відділу – 07201, 
Київська область,смт Іванків, вул.Івана Проскури,26

Елекронна адреса відділу – vcs@iv.ko.drsu.gov.ua
 Контактний телефон –(04591) 5-15-40


Відповідно до частини другої статті 17, статей 22,23,27 Закону України "Про державну службу”, статті 6, пунктів 1, 9 частини першої статті 39, частини першої статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації". Порядок проведення конкурсу на зайняття посади державної служби, затвердженого постаною Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246. 

Розпорядження №208

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Іванківської районної державної адміністрації Київської області

Розпорядження №209

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - адміністратора Центру надання адміністративних послуг при Іванківській районній державній адміністрації Київської області

Оголошено конкурс на розробку Дорожніх карт розвитку малого та середнього підприємництва (МСП)

Управління Держпродспоживслужби в Іванківському районі доводить до  відома операторів ринку лист Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 60-1-14-2-14/4921 від 02.07.2016 «Щодо надання інформації про потужності, які мають намір експорту на закордонні ринки».

  У випадку зацікавленості виробників в експорті та їх відповідності ветеринарно-санітарним вимогам в зазначені терміни, просимо надати відповідну інформацію до управління Держпродспоживслужби в Іванківському районі  в паперовому вигляді (вул. Київська, 8 смт.Іванків).

ЗАВАНТАЖИТИ ЛИСТ ТА ДОДАТКИ:  1-9 на 71 арк.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ НА 2017 РІК.

Щодо змін до ЗУ "Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб"

     Верховною Радою України 23 березня 2017 року прийнято Закон № 1975-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб». Закон набрав чинності 30 березня 2017 року.
    Відповідно до змін до Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон):

 до 1 квітня 2017 року декларації подають суб’єкти, які станом на 01 вересня 2016 року займали згідно зі статтею 50 Закону відповідальне та особливо відповідальне становище та які вже подавали щорічну декларацію за 2015 рік.

до 1 травня 2017 року декларації подають всі інші суб`єкти декларування (в тому числі ті, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави, або місцевого самоврядування до 1 вересня 2016 року).
     Законом передбачено, що особи, яких цим Законом віднесено до суб’єктів електронного декларування, подаватимуть декларації за 2017 рік до 01 квітня 2018 року.

До уваги субєктів декларування

     Пропонуємо переглянути навчальні відео-ролики з питань заповнення та подання декларацій, які розміщені на сайті Національного агенства з питань запобігання корупції за відповідними посиланнями:

https://nazk.gov.ua/news/nazk-nadaye-informaciynu-dopomogu-subyektam-deklaruvannya
https://nazk.gov.ua/deklaraciya

https://www.youtube.com/channel/UCKwoUDbscWm4BT7BoBo0kMg 

Навчальні відео-ролики та додаткова інформація
Роз'яснення Нацагенства з питань запобігання корупції