Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад
Громадська рада

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

Оголошення РДА

 УВАГА! КОНКУРС!

Умови проведення конкурсу  на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з мобілізаційної та  режимно-секретної роботи апарату Іванківської районної державної  адміністрації Київської області.

Розпорядження Іванківської  районної державної адміністрації від 16.01.2018 № 21.

 Про проведення державної реєстрації потужностей, які здійснюють діяльність з виробництва та обігу харчових продуктів
Суб’єкти господарювання (юридичні особи, фізичні особи – підприємці, фізичні особи), які провадять діяльність на будь – якій стадії виробництва та обігу харчових продуктів, що не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язані зареєструвати потужності. 
Відповідно до Порядку для державної реєстрації потужності оператору ринку необхідно подати Управлінню Держпродспоживслужби в Іванківському районі (смт.Іванків, вул.Київська, 8)  
заяву за встановленою формою.
Державна реєстрація потужності здійснюється безоплатно. 

У Іванківській центральній районній лікарні (Київська область, смт Іванків, вул. Поліська, 56) запроваджено послугу щодо прийому документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачі свідоцтв про народження безпосередньо у закладі охорони здоров’я, де приймаються пологи 

Прийом та видача документів здійснюється працівником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Іванківського міжрайонного управління юстиції у Київській області 

Юридична адреса відділу – 07201, 
Київська область,смт Іванків, вул.Івана Проскури,26

Елекронна адреса відділу – vcs@iv.ko.drsu.gov.ua
 Контактний телефон –(04591) 5-15-40


Відповідно до частини другої статті 17, статей 22,23,27 Закону України "Про державну службу”, статті 6, пунктів 1, 9 частини першої статті 39, частини першої статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації". Порядок проведення конкурсу на зайняття посади державної служби, затвердженого постаною Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246. 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №460

Умови проведення конкурсу  на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору економічного розвитку, торгівлі та промисловості Іванківської районної державної адміністрації Київської області


Управління Держпродспоживслужби в Іванківському районі доводить до  відома операторів ринку лист Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 60-1-14-2-14/4921 від 02.07.2016 «Щодо надання інформації про потужності, які мають намір експорту на закордонні ринки».

  У випадку зацікавленості виробників в експорті та їх відповідності ветеринарно-санітарним вимогам в зазначені терміни, просимо надати відповідну інформацію до управління Держпродспоживслужби в Іванківському районі  в паперовому вигляді (вул. Київська, 8 смт.Іванків).

ЗАВАНТАЖИТИ ЛИСТ ТА ДОДАТКИ:  1-9 на 71 арк.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ НА 2017 РІК.

 

На виконання розпорядження голови Київської  обласної державної адміністрації №281 від 24.05.2017 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області» та №312 від 07.07.2017 «Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної  адміністрації від 24  травня 2017 року №281» 

07 серпня 2017 року  в селищі Іванків в  приміщенні районного будинку культури о 17.00 год. будуть проведені громадські слухання.