Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад
Громадська рада

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

42 військовослужбовці з Київської області отримають квартири від Міноборони

42 військовослужбовці з Київської області отримають
квартири від Міноборони

Протягом останнього часу ситуація із забезпеченням житлом військовослужбовців досягла небувалого критичного стану у зв’язку з обмеженим фінансуванням з Державного бюджету. Враховуючи гостроту даного питання, Міністерством оборони України розроблена та впроваджується програма забезпечення житла для військовослужбовців Збройних сил України та членів їх родин.

Так, Міністерство оборони України оголосило про проведення 30 липня 2015 року конкурсу щодо закупівлі квартир на вторинному ринку (готове житло) для забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей. Закупівля квартир здійснюватиметься при умові 100% готовності до заселення з підключенням мереж за постійною схемою.

Після проведення конкурсу 42 військовослужбовці з Київської області вже в цьому році отримають квартири.

Закупівля квартир здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 №147 за рахунок бюджетних коштів, із врахуванням показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України (станом на 01.04.2015) затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.05.2015 № 96. Інформація та документація щодо конкурсу оприлюднена на офіційному веб-сайті Міноборони www.mil.gov.ua в розділі «Державні закупівлі» (підрозділ «Конкурсна комісія з відбору пропозицій щодо закупівлі квартир»).

 

Зокрема, на квартирному обліку у Київській області перебуває на даний час більше 3 тисяч осіб. Тож за рахунок наявних фінансових ресурсів на 2015 рік частина потребуючих таки отримає житло.