Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад
Громадська рада

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

Воїни АТО мають можливість оздоровитися у 6 санаторно-курортних закладах Київщини

Воїни АТО мають можливість оздоровитися у 6 санаторно-курортних закладах Київщини

На Київщині діє Обласна цільова програма з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО, та їх сім’ям у 2015 році. В її рамках передбачено виділення коштів на організацію оздоровлення та відпочинку демобілізованих.

«Наголошую про важливість інформування воїнів АТО. На останньому засіданні комісії, що затверджує подання, з 700 тих, хто має право отримати путівку, звернулася лише одна (!) особа. І це враховуючи той факт, що про цю можливість ми говоримо вже 2 місяці. Дуже хочеться, щоб реальна можливість була використана на всі 100%. Потрібно розуміти, що виділені 5 мільйонів гривень з обласного бюджету, – це кошти, перекинуті з інших програм», - наголосив  заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюкв ході чергового засідання комісії по виділенню матеріальної допомоги воїнам АТО та їхнім сім’ям. Зокрема, в рамках роботи комісія затверджує подання військовослужбовців на отримання путівок, а до її роботи включені також і представники Координаційної ради учасників АТО при Київській ОДА.

Необхідні документи: заява на ім’я начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської ОДА; ксерокопія паспорта; ксерокопія ідентифікаційного коду; виписний епікриз (довідка про поранення); рахунок з оздоровчого закладу. Військовослужбовцям, яким службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації було виплачено матеріальну допомогу, достатньо подати заяву та рахунок з вибраного зі списку оздоровчого закладу.

За словами Дмитра Христюка, процедура надпроста – демобілізований готує перелік документів, обирає заклад (з переліку пропонованих), з пакетом документів та квитанцією на оплату послуг в санаторно-курортному закладі звертається до служби у справах дітей та сім’ї за місцем проживання, потім обласна комісія перевіряє та затверджує документацію. Таким чином воїн отримує путівку в санаторій.

Мережа рекомендованих закладів для реабілітації учасників АТО:

1.     Комунальний заклад КОР Київська обласна лікарня відновлюваного лікування, м. Миронівка, головний лікар –Олександр Петрович, тел.: 067-961-18-65 (літо-осінь).

2.     Санаторій «Україна», смт. Ворзель, вул. К.Лібкнехта, 26, головний лікар – Марія Валеріївна, тел.: 045-974-64-23 (осінь-зима).

3.     Санаторій «Дубки», м. Ірпінь, вул. Мінеральна, 2, головний лікар – Валентин Михайлович, тел.: 067-447-71-46 (осінь-зима).

4.     Санаторій «Ворзель», смт. Ворзель, вул. Леніна, 1, головний лікар – Олена Григорівна, тел.: 067-238-84-88 (літо-осінь).

5.     Санаторій «Жовтень», Конча Заспа, ст. Шосе 27 км, головний лікар – Олександр Аркадійович, тел.: 067-466-00-81 (літо-осінь).

6.     Санаторій «Перемога», смт. Ворзель, вул. Пролетарська, 36, головний лікар – Віктор Миколайович, тел.: 067-268-07-90 (літо-осінь).

 

Контактна особа Зоря Ірина Олександрівна тел. (044) 286-77-34.