Іванківська районна державна адміністрація
Іванківська районна рада
Відділ містобудування, архітектури, капітального будівництва, ЖКГ, інфраструктури та туризму
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції
ВИШГОРОДСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Управління державної казначейської служби України в Іванківському районі Київської області
Іванківська міжрайонна державна податкова інспекція
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист населення
Приватизація державного майна
Державні закупівлі
Добровільне об'єднання територіальних громад
Громадська рада

Філія АТ"Ощадбанк" в Іванківському районі

Події 11.07.2018

     
     11.07.2018
перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов відвідав Іванівський район, де зустрівся з головою Іванківської райдержадміністрації Максимом Лісогором, головою Іванківської районної ради Валерієм Потієнком, першим заступником голови райдержадміністрації Тетяною Свириденко та головою Іванківської селищної ради Олександром Поліщуком. Під час візиту Андрій Євгенович ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт приміщень історико-краєзнавчого музею, ЦНАПу, спортивного приміщення на стадіоні «Промінь» та поспілкувався з підрядниками.

        Цього ж дня, в приміщенні РДА, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Андрій Анісімов провів особистий прийом громадян за участі голови Іванківської райдержадміністрації Максима Лісогора, першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Свириденко та  начальника відділу документообігу та звернень громадян апарату райдержадміністрації Людмили Трофименко.

        На  прийом до  Андрія Анісімова звернулися жителі району, які піднімали соціально важливі питання, що турбують громаду, а саме:

-         електрифікація масиву житлової забудови «Молодіжний» в смт Іванків;

-         реконструкція полігону твердих побутових відходів в смт Іванків;

-         отримання державних інтересів, відповідно до ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», для розроблення генерального плану села Феневичі та розроблення детального плану території для будівництва полігону ТПВ на території Іванківської селищної ради;

-         реконструкція приміщень Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (початковий корпус) та Оранської філії опорного навчального закладу Прибірське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

 
      Комісія

  11
.07.2018 під керівництвом першого заступника голови Іванківської райдержадміністрації Тетяни Свириденко відбулося засідання комісії щодо призначення (відновлення), припинення соціальних виплат та призначення з дня припинення пенсійних виплат внутрішньо переміщеним особам.

        Розглянувши акти обстежень фактів проживання переміщених осіб, комісія вирішила призначити та відновити соціальні виплати 19-ом внутрішньо переміщеним особам, 22 – призначити та відновити пенсійні виплати з дня припинення, припинити виплату пенсії – 1 особі, 1 – зняти з обліку, взяти на облік в ЄІБДВПО, припинити соціальні виплати.
          Нарада

 
11.07.2018
перший заступник голови Іванківської райдержадміністрації Тетяна Свириденко провела нараду з заступником голови Іванківської райдержадміністрації Олександром Ждановим та головним лікарем КЗ ІРР  «Іванківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інною Смірновою щодо стану впровадження медичної реформи на території району.

Головний лікар Інна Смірнова повідомила, що станом на 11 липня 2018 року укладено 1942 договори на надання первинної медичної допомоги між пацієнтом та сімейним лікарем.

  За підсумками наради перший заступник голови райдержадміністрації дала доручення максимально активізувати роз’яснювальну роботу серед населення району щодо укладання договорів з сімейними лікарями.

 

     11.07.2018 голова Іванківської районої ради Валерій Потієнко та перший заступник голови Іванківської районної державної адміністрації Тетяна Свириденко від імені голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана та голови МДО "Київщина", народного депутата України Ярослава Москаленка, привітали голову Тетерівської сільської ради Олену Василенко з нагоди Дня народження, вручили вітальну адресу та побажали успіхів і нових здобутків у роботі, любові і тепла рідних, міцного здоров'я, щастя та миру.

   «Разом з Вами ми працюємо на благо Київщини у найвідповідальніший період історії Незалежності України. Ініціатива Президента України щодо децентралізації державної влади відкриває нам нові можливості для процвітання нашого краю. Тож щиро зичу Вам життєвих сил і натхнення, достатніх для реалізації найамбітніших планів розбудови Тетерівської громади» - зазначив у вітальній адресі Олександр Любомирович.